Pytania? Zadzwoń: +48 885 589 589

SZYBKA DOSTAWA

BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Schodki dla psa

Strona główna » Relaks » Schodki dla psa

Schodki dla psa, wygodne dla małych ras.

Twój mały czworonożny 🐕 przyjaciel to wszędobylski odkrywca?! Lub pieszczoch kanapowiec? 😀 Powiedzmy sobie szczerze, mniejszym psom, przeważnie każdy pozwala wchodzić na kanapę, więc zróbmy to bezpiecznie i w dobrym stylu. Eleganckie schodki dla psa, ułatwią maluchom wejście na kanapę lub fotel. Dzięki temu zadbasz o stawy i kręgosłup swojego pieska, aby nie musiał wykonywać obciążających skoków.Rozwiń

Schody dla psa ułatwiające dostęp do wyższych powierzchni

Schodki dla psa to praktyczne akcesorium i doskonałe rozwiązanie dla małych psów, które mogą mieć trudności z dostępem do łóżka, kanapy czy samochodu. Zobacz nasze propozycję niezwykle eleganckich modeli.

Praktyczne piankowe schodki dla psa ze zdejmowanym pokrowcem

Oferujemy schodki dla psów, zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie Twojego pupila. Nasze schodki dla małego psa charakteryzują się stabilną budową z piankowym wypełnieniem oraz zdejmowanym pokrowcem z miękkim wykończeniem. Wierzchnia tkanina zapewnia pewne i bezpieczne wspinanie się lub schodzenie dla Twojego psa. Do tego jest trwała i zdejmowana, dzięki czemu w razie czego możesz ją łatwo rozebrać i wyczyścić.

Schody dla psa jako intrygujący gadżet wyposażenia domu

Nasze schody dla psa są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, aby idealnie dopasować się do Twojego wnętrza oraz potrzeb Twojego pupila. Ekskluzywne schodki dla psa marki Oh Charlie to akcesorium o prostej i eleganckiej formie, która stanowi swoistą ozdobę w domu. I świadczy o wyjątkowej trosce właściciela. :)

Tytuł

Przejdź do góry