Pytania? Zadzwoń: +48 885 589 589

SZYBKA DOSTAWA

BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Śpiworki

Strona główna » Relaks » Śpiworki

Śpiworki dla psa – ciepłe, stylowe, przytulne legowiska.

Przytulny śpiworek dla psa, to gwarancja komfortowego snu dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Posiadamy śpiworki w różnych rozmiarach oraz szyte na miarę. Oryginalne legowiska – śpiworki Bowl&Bone Republic to najwyższa jakość materiałów, wzornictwa i bezpieczeństwa dla psiaków. Design doceniony m.in. przez VOGUE, GLAMOUR czy KENSINGTON & CHELSEA MAGAZINE.Rozwiń

Śpiworek dla psa do domu i na wyjazd

Ciepły i milutki śpiworek doceniają szczególnie małe rasy psów oraz zmarzluchy. W chłodnych porach roku, śpiworek idealnie sprawdzi się jako miejsce do zagrzania się psiaka po spacerze, a także przyjemny sen. W otulający śpiworek fajnie jest się wcisnąć i schować. Każdy czworonożny amator wchodzenia pod kołdrę doceni ten gadżet, zarówno w domu jak i na wyjeździe, gdzie może brakować mu ciepłego azylu.

Klasa i elegancja w każdym calu

Jesteśmy pasjonatami eleganckich i wyjątkowych akcesoriów dla zwierząt. Cenimy producentów stawiających na najwyższą jakość, ponieważ takie produkty są gruntownie przemyślane, pięknie zaprojektowane i trwale wykonane. Możemy być pewni zadowolenia z zakupu i użytkowania. Nasze śpiworki dla psów to klasa i elegancja, która odnajdzie się w każdym domu.

Śpiworki dla psa i kota – ciepłolubnych przyjaciół

Jakżeby inaczej, koty są szczególnie znane z lubości do ciepłego wylegiwania. A także wchodzenia w zakamarki i kryjówki. Nasze śpiworki dedykowane są również kocim przyjaciołom. Śpiworek dla kota posłuży jako praktyczne miejsce snu i wygrzewania oraz do zabawy. A dzięki wysokiej jakości wykonania i materiałom, możesz być spokojnym o trwałość śpiworka.

Tytuł

Przejdź do góry